Dovanų kuponai

 • Mealtime elektroninis DOVANŲ KUPONAS (toliau – Dovanų kuponas) – puiki dovana, kuria galite nudžiuginti savo artimą, draugą, ar padovanoti tam, kam šiuo metu tai būtų didelė paskata.

  Įsigijus Dovanų kuponą juo atsiskaityti galėsite tik elektroninėje parduotuvėje www.mealtime.lt, pirkimo metu suvedus autentišką jo numerį į eilutę „Nuolaidų kupono numeris“.
  Šiuo Dovanų kuponu galėsite atsiskaityti už pasirinktas prekes iš www.mealtime.lt. Jei prekių krepšelio kaina viršija kupono vertę, trūkstamą sumą reikia primokėti. Tuo atveju, jei išsirenkama prekių už mažesnę sumą nei Pirkinių kupono vertė, neišnaudota Pirkinių kupono suma negrąžinama.
  Gavus Jūsų apmokėjimą, Pirkinių kuponą išsiųsime į Jūsų el. paštą, nurodytą apsipirkimo metu, tą pačią arba sekančią darbo dieną iki 17 val. PASTABA. Pirkinių kuponas siunčiamas tik elektroniniu paštu.
  Dovanų kuponas galioja 1 mėn. nuo jo įsigijimo datos. Galiojimo data nurodyta ant Pirkinių kupono. Pirkinių kuponu galima pasinaudoti tik vieną kartą. Nespėjus pasinaudoti – kupono galiojimas nepratęsiamas, pinigai negrąžinami. Kuponas nėra keičiamas į pinigus. Pasinaudojus elektroniniu pirkinių kuponu, kitais nuolaidų kodais naudotis negalima.
  Shop Time nepriima atsakomybės, jei dėl pirkėjo neapdairumo pirkinių kuponas bus prarastas, nukopijuotas ar kitaip sunaikintas.


  Kilus klausimams, kreipkitės el. paštu info@shoptime.lt arba tel. +370 687 17759 

  Skaityti daugiau