Naujienos

Pas mus Mindauginės, o pas jus?

MINDAUGINĖS ❗️ Puiki nuotaika, vasariškas oras ir SUPER TINKAMA PROGA leisti laiką su šeima ir draugais! Lieka tik pasirūpinti maistu iš www.mealtime.lt, kad gaminti reiktų mažiau .
Ta proga, šią ir kitą Mindauginių savaitę skelbiame AKCIJĄ - PIRKITE TRIS KIJEVO KOTLETŲ PORCIJAS, o KETVIRTĄ GAUSITE DOVANŲ❗️
TIK Vilniaus MEALTIME.LT 

Baigėsi konkursas Joninėms!

SKELBIAME, KAD KONKURSO JONINĖMS STAIGMENĄ - 1 kg MEKSIKIETIŠKŲ VIŠTIENOS PETUKŲ - laimėjo Kristina D Te❗️ Staigmena jau pasiekė laimėtoją.Tikimės, kad buvo skanu ir taps Meal Time patiekalų gerbėja! VISIEMS nuoširdus ačiū už įsitraukimą ir dalyvavimą - skanios staigmenos netrukus vėl netrukus džiugins jus,
Pagarbiai,
Meal Time

Baigėsi konkursas, turime laimėtoją!

Džiaugiamės, kad baigėsi dar vienas mūsų konkursas ir turime laimėtoją! Sveikinimai @Natalė Navickaitė- Cicėnaitė laimėjusią mūsų Šefo ruoštą šašlyką tėčiui Tikimės, kad patiko ir gerai įvertinote mūsų šefų pastangas!
Žaidimų dar bus, sekite mus!

Artėja šventė? Mes padėsime!

Teikiame profesionalias maitinimo paslaugas visoms šventėms. Mes - tai patyrusių maisto technologų komanda, kvalifikuotas ir malonus aptarnaujantis personalas, kūrybingas ir stilingas stalo serviravimas. Ruošiame vaišes banketams, furšetams, konferencijų kavos pertraukėlėms. Banketą galime paruošti savo kavinės Lunch house patalpose Savanorių 178 A,Vilnius. Ruošiame maistą išsivežimui ir galime pristatyti jūsų nurodytu adresu.

Jums kilo klausimas, kas mes?

Mes- tai didelė profesionalų komanda, daranti viską, kad tik patenkintume jūsų lūkesčius, gamindami patiekalus, kurie džiugintų aromatu, išvaizda ir, be abejo, skoniu. Tai užtikrina mūsų žinios, ilgametė patirtis ir kokybiškos lietuviškos žaliavos bei produktai. Jau senai draugaujame su Lietuvos gamintojais, ūkininkais. Tikime, kad pastangos duos vaisių ir su jumis visais mūsų klientais tapsime tikrais draugais. Būsime dėkingi, jei kaip tikri draugai mums skambinsite, rašysite pagirdami, pabardami, o gal net ir idėjų pasiūlysite.

Pietauk ir storulį kibiną dovanų gauk!

Mielieji, savo pažadus tęsime. Vėl turime naujieną jums! Užsisakykite tris gardžius mūsų šefų su meile pagamintus karštus pagrindinius patiekalus, mes jums įdėsime gardų storulį kibiną dovanų!
Ir bus taip, kol nepaskelbsime kitaip!

Jau dirbame ir su lekste.lt

Kaip ir žadėjome, mūsų gardžius, jūsų pamėgtus patiekalus jau galite rasti lekste.lt! 

Baigėsi konkursas Kaune ir Vilniuje!

,,Staigmeną Mamytei - 2 pietus“ į namus KAUNE laimėjo Rasa Petkevicienė ir Vilniuje Alla Liščevskaja.
Rasa Petkeviciene Meal Time tikrai pietūs labai patiko. Valgėm "kijevus" – tobuli! Ačiū labai!
Alla Liščevskaja Laba diena :) taip viskas buvo puiku :) Ačiū tikrai labai, visi liko labai nustebinti ir laimingi !.
VISIEMS nuoširdus ačiū už įsitraukimą ir dalyvavimą - skanios staigmenos netrukus vėl!

Naujas konkursas VILNIUJE!

 MAMOS dienos proga dovanojame staigmeną - LAIMĖK 2️ ❌ PIETUS SAVO MAMAI IR MES APLANKYSIME JĄ UŽ TAVE JAU ATEINANTĮ

https://www.facebook.com/MealTimeLT/posts/124319515892043
 

Sėkmingas mealtime.lt startas laikinojoje sostinėje, KAUNE!

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad Meal Time - lietuviška ir europietiška virtuvė - Laikinojoje sostinėje startavo sėkmingai, tad nuo šiol savo klientams galime teikti kokybiškas, greitas, mobilias maisto pristatymo paslaugas į namus, biurus ar kitą pasirinktą vietą KAUNE. Prie puikaus starto prisidėjo ir tai, kad tapome partneriais su WOLT ir FOOD BOLT.