Naujienos

Rudeniška naujiena!

Ruduo lepina geru oru ir savo gėrybėmis, o mes jus lepiname naujienomis! Jau nuo kitos savaitės Mealtime.lt galėsite paragauti trintos moliūgų sriubos! Soti ir beprotiškai skani, ši naujiena jūsų lauks www.meatime.lt

Lietuviško auksinio RUDENS SKONIAI

Mielieji, atsisveikinome su vasara, tačiau tikrai nereikia liūdėti - ryškiaspalvę vasarą pakeitė auksinis ruduo atnešdamas gausų sodo, daržo, miško gėrybių derlių. Neatsiliekame ir mes - jau kitą savaitę mūsų virtuvės šefai gamins jums gardžius patiekalus iš paprikų, baklažanų, moliūgų! Miško grybų aromatas žadins apetitą, o oranžinė moliūgų sriuba maloniai sušildys.  

DOVANOS!

 Svarstantiems apie pietų ar vakarienės idėjas - turime pasiūlymą! Dabar užsisakant mėgstamus patiekalus per WOLT gausite 6 EURŲ nuolaidą pirmam užsakymui iš MealTime su nuolaidos kodu MEALTIME VLN! Nepraleiskite pasiūlymo ir palepinkite save gardžiais pietumis ar vakariene!

Turime Jums dar naujienų!

Gerų naujienų nebūna per daug, tiesa? Todėl skelbiame dar vieną! Jau galite išbandyti SALOTŲ TRAŠKIAME TORTILIJOS PAPLOTĖLYJE! Vasariška gaiva, sultinga mėsytė ir traškus dubenėlis! Sekite mus ir facebook https://www.facebook.com/MealTimeLT/ Ragaukite bei mėgaukitės pirmieji!

YPATINGAS pasiūlymas vasaros pabaigai-BBQ šonkauliukai!

 MŪSŲ ŠEFO skanieji BBQ šonkauliukai tikrai nepaliks abejingų! Žemoje temperatūroje 17 val. ruoštų kiaulienos šonkauliukų sultinga mėsa tiesiog slysta nuo kaulo, o BBQ padažas šonkauliukams suteikia išraiškingą klasikinį skonį.

Pateikiame su keptomis fri bulvytėmis ir šviežių daržovių salotomis.

Vasariškai gaivūs salotų BOWL'ai! Naujiena JUMS, mielieji!

Meal time vasariška naujiena – mūsų virtuvės šefų sukurti salotų BOWL‘ai - JAU keliauja ant JŪSŲ stalo!

Gardūs, lengvi, bet tuo pačiu ir labai sotūs - salotų BOWL'ai iš www.mealtime.lt❗ Išbandykite ir paragaukite naujų vasaros skonių.? 

Maistas vasaros režimu!

Šiltos vasaros dienos nėra skirtos stovėjimui prie puodų ir keptuvių. Todėl turime ypatingą pasiūlymą - didžkukuliai su mėsa + dienos sriuba vos 3,5 EUR!
 Pasimėgaukite puikiu oru, skirkite laiko šeimai ir visi draugiškai prisikirskite mūsų šefų rankų darbo cepelinų! www.mealtime.lt - pasinaudok šiuo pasiūlymu!

Pas mus Mindauginės, o pas jus?

MINDAUGINĖS ❗️ Puiki nuotaika, vasariškas oras ir SUPER TINKAMA PROGA leisti laiką su šeima ir draugais! Lieka tik pasirūpinti maistu iš www.mealtime.lt, kad gaminti reiktų mažiau .
Ta proga, šią ir kitą Mindauginių savaitę skelbiame AKCIJĄ - PIRKITE TRIS KIJEVO KOTLETŲ PORCIJAS, o KETVIRTĄ GAUSITE DOVANŲ❗️
TIK Vilniaus MEALTIME.LT 

Baigėsi konkursas Joninėms!

SKELBIAME, KAD KONKURSO JONINĖMS STAIGMENĄ - 1 kg MEKSIKIETIŠKŲ VIŠTIENOS PETUKŲ - laimėjo Kristina D Te❗️ Staigmena jau pasiekė laimėtoją.Tikimės, kad buvo skanu ir taps Meal Time patiekalų gerbėja! VISIEMS nuoširdus ačiū už įsitraukimą ir dalyvavimą - skanios staigmenos netrukus vėl netrukus džiugins jus,
Pagarbiai,
Meal Time

Baigėsi konkursas, turime laimėtoją!

Džiaugiamės, kad baigėsi dar vienas mūsų konkursas ir turime laimėtoją! Sveikinimai @Natalė Navickaitė- Cicėnaitė laimėjusią mūsų Šefo ruoštą šašlyką tėčiui Tikimės, kad patiko ir gerai įvertinote mūsų šefų pastangas!
Žaidimų dar bus, sekite mus!