Naujienos

Velykinis rinkinys Jūsų stalui

Velykų stalo rinkinys 4-iems arba 2-iems asmenims su pagal senolių tradicijas margintais kiaušiniais, mūsų šefų kepta Velykų boba, pasirenkamais karštaisiais patiekalais ir kitais šventiniais užkandžiais.

Rinkinukai vaikučių gimtadieniams!

Šią idėją pasiūlėte jūs, mūsų Mieliieji Klientai! Mūsų šefai jus išgirdo!

Mealtime.lt naujiena - burgeriai!

MEALTIME.LT NAUJIENA

Specialiai Jums, mūsų virtuvės šefų ruošti trijų rūšių burgeriai!   Super kaina, super kompleksas! Burgeris su panko džiuvėsėliuose kepta vištiena, plėšyta jautiena ar kiauliena + bulvytės ir agurkinis padažas = 5.99 EUR!   Skanu, sotu, o pristatymas Vilniaus mieste nemokamas vos nuo 13 eur!    www.mealtime.lt - laikas gardiems pietums DABAR!
Rinkiniai šventiniam stalui!

Jūsų šventiniam stalui! Mealtime.lt šefai paruošė Jums šventinius rinkinius Kūčių bei Šv. Kalėdų vakarienei! Nesivarginkite gamindami, nes viskuo pasirūpinsime mes! Užsakymus priimame IKI gruodžio 20d., o atsiimti savo užsakymą galėsite gruodžio 24d. iki 15 valandos.

Dalyvaukite Kalėdiniame konkurse!

KONKURSAS

Artėja šventės, kurios šiemet bus šiek tiek kitokios, nei kiekvienais metais, todėl norime jas padaryti nors kiek geresnėmis! Laimėkite 50 EUR dovanų kuponą arba PIETUS DVIEMS iš Meal Time!

Net tris laiminguosius apdovanosime mūsų paruoštomis dovanomis! Apsilankykite Shoptime.lt Facebook puslapyje ir dalyvaukite!

Turime kuo didžiuotis!

 MealTime džiaugiasi ir didžiuojasi, jog savo patiekalais turėjo progą pavaišinti Lietuvoje apsilankiusį Lenkijos prezidentą A. Dudą bei mūsų prezidentą G. Nausėdą!

Lenkijos prezidento vizitas sutapo su šiemet minimu Lenkijos Karalystės ir Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovo Žygimanto Augusto gimimo 500 metų jubiliejumi!

Smagu, jog mūsų patiekalais mėgaujatės ne tik Jūs, bet ir šalių vadovai.
Atsinaujinome! Visam meniu 50% nuolaida!
MealTime atsinaujino! Šia proga dovanojame jums - 50% NUOLAIDĄ pirmam užsakymui iš MealTime.lt! Akcija galios ribotą laiką Vilniuje ir Kaune. Ja pasinaudoti galės tik registruoti vartotojai. Todėl, jei dar neprisiregistravote - puiki proga tai padaryti dabar ir pasinaudoti nuolaida!
Rudeniška naujiena!

Ruduo lepina geru oru ir savo gėrybėmis, o mes jus lepiname naujienomis! Jau nuo kitos savaitės Mealtime.lt galėsite paragauti trintos moliūgų sriubos! Soti ir beprotiškai skani, ši naujiena jūsų lauks www.meatime.lt

Lietuviško auksinio RUDENS SKONIAI

Mielieji, atsisveikinome su vasara, tačiau tikrai nereikia liūdėti - ryškiaspalvę vasarą pakeitė auksinis ruduo atnešdamas gausų sodo, daržo, miško gėrybių derlių. Neatsiliekame ir mes - jau kitą savaitę mūsų virtuvės šefai gamins jums gardžius patiekalus iš paprikų, baklažanų, moliūgų! Miško grybų aromatas žadins apetitą, o oranžinė moliūgų sriuba maloniai sušildys.  

DOVANOS!

 Svarstantiems apie pietų ar vakarienės idėjas - turime pasiūlymą! Dabar užsisakant mėgstamus patiekalus per WOLT gausite 6 EURŲ nuolaidą pirmam užsakymui iš MealTime su nuolaidos kodu MEALTIME VLN! Nepraleiskite pasiūlymo ir palepinkite save gardžiais pietumis ar vakariene!